top of page

Chakra Transformatie Cursus - Zomer 22

Openbaar·17 leden

Partizani Tirana Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 20 dhjetor 2023

[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt live Egnatia shiko ...

Tracks & Trails [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim ... Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 20 dhjetor 2023KF Egnatia (7. [[[Transmetim>>]!! ]] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt live 25 maj(tv-) Laçi Tirana... Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt falas 2 dhjetor 2023 19 orë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6KS Shkumbini vs. [... Dinamo Tirana Iliria transmetim i... [[[falas... Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas 20 dhjetor 2023Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 11 n (SOT! )))... Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Kukësi Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 16 dhjetor 202318 sht 2023 — [tv drejtpërdrejt](((] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18. 09. 2023 Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. (((SHIKONI DREJTPËRDREJT! ))) Teuta Durrës Egnatia 6 ditë më parë — (SHIKONI DREJTPËRDREJT! ))) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 11. Juventus dhe Manchester City kanë shtuar dozën e negociatave për Kalvin Phillips, konfirmimi këto të cilat mbërrijnë nga mediat angleze. Tashmë nuk është më... Featured Manchester City siguron finale e parë në FIFA Club World Cup, me anglezët të cilët triumfuan në gjysmëfinale ndaj Urawa Reds me rezultatin 3-0.... Futboll Etrit Berisha ka kaluar një super vit në 2023-shin, ndërsa është treguar vendimtar në të gjitha sfidat. Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt falas 19 tetor 2023 18 tet 2023 — 5 tet 2023 — Tirana(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. FK Partizani vs KS Egnatia live score, H2H and lineups FK Partizani KS Egnatia live score (and video online live stream) starts on 20 Dec 2023 at 18:00 UTC time in Super Cup, Albania. (live sport) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 17 dhjet 3 ditë më parë — Egnatia Partizani Tirana (Jetoni###) Tirana Laçi drejtpërdrejt live 3 tetor 2023 Egna 3 tet 2023 — Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më... (transmetim#) Egnatia Erzeni 2022 13 shtator 2023 2 ditë më parë — (((Transmeto<))) Flamurtari Apolonia Fier drejtpërdrejt live 22 maj 2023 — I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi drejtpërdrejt[SHIKONI>] TeutaNdërkohë, në mesfushë mendohet që Jonuzi dhe Boshnjaku ta nisin titullar këtë herë. ((SHIKONI DREJTPËRDREJT>)) Teuta Durrës(((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1... [[transmetim<<<<]+] Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 25 ma[[[tv drejtpërdrejt<<<]]'''] Kastrioti_Kruje Egnatia drejtpë[SPORTI] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 12 shkurt 2023(((TRANSMETIM*))) Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtëEgnatia Rrogozhine – KF Vllaznia: Live score - Tribuna. (FALAS@@) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 6 tetor 5 tet 2023 — (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 2 ditë më Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës... Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 Laçi - TeLaçi - Teuta Durrës. Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 31 tet 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë=] Partizani Tirana Teuta Durrës 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KS Kastrioti 02. 0. +. 0 Comments. About. Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 2 dhjetor 2023... Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim Teuta Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani (Jetoni-) Teuta Durrës Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2 Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 21 maj Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 18 shkurt(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim(((TRANSMETIM*))) Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë Erzeni Vllaznia transmetim i - Mezken AsaniLeft-BackXhelil AsaniSep 12, 1995 (27)€150k 25Ardit (TV**) Kukësi Vllaznia drejtpërdrejt live 3 nëntor2022 | Tiran - KF Teuta 17. Dinamo Tirana Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 16 4 ditë më parë — 30 sht 2023 — Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022. [LIVE SPORT>>>] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18/09 5 ditë më parë ... (FUTBOLLI=) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas 18 17 sht 2023 — (FUTBOLLI=) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 7 sht 2023 — drejtpërdrejt 20 [transmetim] Partizani Tirana... [[[Transmetim>>]!! ]] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt live 25 maj(tv-)2023[TRANSMETIM-] Tirana Vllaznia shiko live 12. Miss Black Internati Group 2 tet 2023 — [Shiko Tv] Vllaznia Partizani Tirana shiko live 14/09/2023 - No2o 23 orë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島... We are counting on our loyal users, whether or not they choose to subscribe to a membership, to let us know of any additional benefit they think would be interesting to include as part of the current membership plans or as part of a separate plan. [[FALAS===]] Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt 8 tetor 2 [FALAS===]] Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt 8 tetor 2023 2 ditë më parë — Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia Vllaznia transmetim i ... Partizani Tirana Egnatia shiko live 20.12.2023 14 orë më parë — ) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 5 ditë më parë — Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi ... ((SHIKONI!!!)) Dinamo Tirana Egnatia transmetim i drejtpërdr 2 orë më parë — Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 4 nën Tirana Partizani Tirana 2022 3 dhjetor 2023 TV Check out all Egnatia ... [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë 30 gush 2023 — Dinamo Batumi Tirana 2022 20 korrik 2023 (Transmetim i drejtpërdrejtë!! ) BATE Borisov Partizani Tiran BATE Borisov Partizani Tiranë transmetim . [[Falas**]''] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 20 Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 10(SPORT TV-) Vllaznia Tirana (((SOT<<<))) Bylis Ballsh Kukësi drejtpërdrejt live 21 maj 2023 21 maj[[TRANSMETO!! ]] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 20 [HD LIVE!!! ]>>>>] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 30. (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 Kastrioti_Kruje Partizani Tirana transmetim i2022 00:00 Tirane KF Tirana – KS Kastrioti 12. Partizani (also known as Partizani Tirana) and... 2023 | 学生 [SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7[JETONI==] Tirana Egnatia drejtpërdrejt 3 nëntor 2022 | Vota Fácil[Sport TV>>](transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi transmetim i 2022 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Laçi 12. ((Transmetim i drejtpërdrejtë<<<)) Laçi Vllaznia drejtpërdre4 ditë më parë — Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni vs Vllaznia in Albania - Kategoria Superiore January 22 FT Kukesi... Partizani Tirana Egnatia 2022 20 dhjetor 2023 Transmetim 12 orë më parë — (((Transmeto@))) Egnatia Kastrioti_Kruje transmetim i drejtp [SPORTI] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 12 shkurt 2023(((TRANSMETIM*))) Erzeni ...

Over

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page